СКВЕР

16.08.2017

Уважаемые жильцы ЖК «ПАРК-СТОУН»!!!
Хотим поделиться с вами актуальной информацией относительно будущего нашего сквера.
По инициативе жильцов при поддержке депутатов Киевсовета участок земли под сквер не был присоединён к территории нашего комплекса, а решением Киевского городского совета передан для обустройства сквера Коммунальному предприятию «Киевзеленбуд» Оболонского района г. Киева.Поскольку до сих пор не закончена процедура землеотвода участка,процесс утверждения проекта парка и согласование начала работ по созданию сквера должен испытать все прелести бюрократической машины что может существенно растянуться во времени.
Застройщик со своей стороны прилагает максимум усилий и,прибывая в постоянных согласованиях с чиновниками,ищет пути для ускорения срока реализации проекта, поскольку не имеет никаких прав на проведение каких-либо работ на данном земельном участке.
Предполагаем, что одним из вариантов ускорения может стать присоединение обустройства нашего сквера к общегородской программе развития парка «Наталка».
С этой целью Застройщиком подготовлено соответствующее письмо-обращение к руководству Оболонского района, которое необходимо оперативно подписать жильцами нашего комплекса и передать на рассмотрение в установленном порядке (оригинал письма для подписания находится у охраны 5 подъезда).

Текст письма.

Голові
Оболонської районної в місті Києві
державної адміністрації
Цибульщак Олександр Леонідович

Копія: Директору Комунального підприємства
по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва
Ковальчук Марії Олексіївні

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ
співвласників багатоквартирного будинку за адресою:
м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, будинок 2-Д

Цим листом до Вас звертаються мешканці житлового комплексу «Парк-Стоун», розташованого за адресою: м. Київ, пр. Героїв Сталінграду 2-Д з наступним.
Хочемо висловити велику подяку за уважне та небайдуже ставлення до поліпшення благоустрою Оболонської набережної.
Ми цілком підтримуємо Ваші дії, направлені наоблаштування зеленої зони та створення сучасних паркових зонОболонської набережної. Завдяки Вашим зусиллям оновляється та реконструюєтьсяпарк відпочинку «Наталка», який зараз є пам’яткою Оболонського району з сучасним дизайном, необхідною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками.Територія парку «Наталка» безпосередньо прилягає до нашого будинку на проспекті Героїв Сталінграду, 2-Д.
17 червня 2016 року Київська міська рада прийняла рішення № 08/231-2656/ПР, яким земельній ділянціплощею – 0,5848 га (кадастровий номер – 8000000000:78:094:0159), що розташована на проспекті Героїв Сталінграду, 2-Д в Оболонському районі м. Києвабуло надано статус скверу. Дане рішення передбачає вжиття заходів щодо благоустрою даної території та створення паркової зони відпочинку, а саме: Комунальне підприємство «Київзеленбуд» має здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного землекористування земельною ділянкою, а Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва має здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою земельної ділянки.
До теперішнього часу земельна ділянка біля нашого комплексу «Парк-Стоун» - це занедбана територія, яка потребує реновації та облаштування.
В зв’язку з цим, звертаємось до Вас з великим проханням включити територію земельної ділянки, розташованої на пр-ті Героїв Сталінграду, 2-Д в Оболонському районі м. Києва до загальної програми облаштування зелених зон Оболонського району як прилеглу територію до парку «Наталка»з метою найшвидшоїреконструкції та поліпшення.
Висловлюємо надію на Вашу допомогу та подальшу співпрацю!

З повагою, мешканці будинку:
1.______________________